Eva Janáčová: specialistka na Izrael a jeho kulturu

evaPhDr. Eva Janáčová, Ph.D. patří mezi nejlepší odborníky na oblast Izraele v Česku. Vystudovaná religionistka a historička umění poprvé pobývala na Blízkém východě v létě roku 2000. Poté absolvovala tři studijní pobyty na izraelských univerzitách v Jeruzalémě a Haifě. Od roku 2010 provází pravidelně turisty cestovní kanceláře Avetour na poznávacích zájezdech do Izraele a Jordánska.

V roce 2013 zareagovala Eva Janáčová na poptávku po zájezdech do Izraele připravených přímo na míru konkrétním klientům a založila cestovní agenturu IZRAELtour. Ta spolupracuje s místními turistickými agenturami a průvodci a připravuje cestování přesně podle představ a potřeb klientů. Koordinace zájezdů probíhá ve spolupráci s cestovní kanceláří Avetour. Samozřejmostí jsou špičkové průvodcovské služby Evy Janáčové v Izraeli či Jordánsku.

Věříme, že Izrael je země, která každého okouzlí a chytne za srdce. Těšíme se proto, že se s námi vypravíte do Izraele a rozšíříte tak řady našich spokojených klientů, kteří na Zaslíbenou zemi nikdy nezapomenou.

S úctou

Eva Janáčová